Lakers vs. Thunder recap: Lakers pad segít LeBron a 7. egyenes út győzelem

csakúgy, mint ő tegnap este Houstonban, és ahogy tette többnyire minden játék ebben a szezonban, Lebron James tempójú a Los Angeles Lakers az első félidőben a negyedik egyenes győzelem teljes és a hetedik egyenes győzelem az úton, mivel elkezdték a szezon 7-0 távol Staples Center. Jamesnek volt 26 pont, köztük öt 3 pontos, hogy megkösse szezoncsúcsát, val vel 15 pontjai az első félidőben érkeznek. Ennek a kezdésnek köszönhetően a Lakers szerdán 128-99-re lebontotta az Oklahoma City Thundert.

bár a Lakers hagyta, hogy a Thunder bezáruljon, miután a félidőben 24 pontos vezetést szerzett, a Lakers a harmadik negyedben megerősítette dominanciáját. Miután Shai Gilgeous-Alexander leszállt egy szép kezdet 10 pontot az első félidőben, SGA tartották, hogy csak két pontot a többi az út. A Lakers 7-0-s kezdésével ez a legjobb útkezdet a franchise történetében.

a Lakers padja továbbra is luxust nyújt Lebronnak

Alonzo Adams-USA TODAY Sport

a Lakers egyik legnagyobb története ebben a szezonban az volt, hogy képesek voltak megtartani és néha meghosszabbítani a vezetést LeBron Jamesszel a kispadon. Bár az előző szezonban jobb padjuk volt, néha még mindig elveszettnek tűntek James és Anthony Davis nélkül, de ez a szezon nagyszerű luxust nyújtott a most 36 éves játékosnak.

míg szerda volt a back-to-back második éjszakája, James mindkét este a padról nézhette az utolsó 6 percet. Míg sokan aggódtak LeBron percei miatt, a pad még néhány éjszakát engedett meg egy ilyen luxusnak, mint a Lakers az elmúlt szezonban. Ennek nagy oka Montreezl Harrell következetes jelenléte volt, aki 21 ponttal és hat lepattanóval végzett.

sérülések és még mindig vezeti az NBA-t

hogyan kezelik a Los Angeles Lakers a szezon kezdetén a kulcsjátékosok sérüléseit, köztük Anthony Davis és újabban Wesley Matthews néhány kihagyott játékát, a Lakers mélysége és a csapatkémia úgy tűnik, hogy egy nehéz, pandémiás szezonban irányítja őket.

Harrell energiája legalább olyan fontos volt, mint a produkció, Dennis Schroder képessége a csapat irányítására és a versenyszellem, úgy tűnik, szintén szikrát teremtett, míg Marc Gasol új kreativitást váltott ki Lebronból. A szerdai győzelem után a Lakers az első csapat a bajnokságban, amely 10 győzelmet ért el.